Skip to content Skip to footer

PowerChip Premium – nowa generacja box’ów

Producenci samochodów coraz bardziej zabezpieczają sterowniki silnika (ECU) przed modyfikacja. Brak możliwości odczytu/zapisu oprogramowania uniemożliwia wykonanie chiptuningu. Jednak z pomocą zwiększenia mocy przychodzi nam nowa generacja power box’ów – PowerChip PREMIUM. Dzięki temu rozwiązaniu możemy podnieść moc tam gdzie nie było to wcześniej możliwe, a dodatkowo nie martwimy się o gwarancję.

PowerChip Premium to zaawansowane rozwiązanie w dziedzinie tuningowania samochodów. Wyposażony w sześciokanałową technologię, dokładnie dostosowuje się do charakterystyki silnika poprzez 3 kanały dla czujników analogowych, 2 kanały dla czujników cyfrowych oraz 1 kanał dla czujnika obrotów. Dzięki programowi precyzyjnie i indywidualnie dostrojonemu na hamowni dla konkretnego silnika i modelu samochodu to rozwiązanie pozwala osiągnąć znaczący wzrost mocy czy momentu obrotowego.

Urządzenie PowerChip Premium tak jak poprzednie rozwiązania bazuje na fabrycznych wtyczkach, dzięki czemu jego montaż jest szybki, prosty i bezproblemowy. Klient ma do wyboru standardowe urządzenie lub wersję rozbudowaną o komunikację bezprzewodową wraz z aplikacją do sterowania na telefon.

Co może nam dać PowerChip Premium? Dzięki niemu pojawiła się możliwość modyfikacji silników między innymi Kia/Hyundai 1.6 T-GDI oraz 1.5 T-GDI!!!
W przypadku wersji 1.6 T-GDI 150KM można uzyskać moc nawet 200 KM! Dla silnika 1.5 T-GDI 160 KM można zyskać nawet ponad 20 KM więcej!

Zainteresowany? Nie czekaj i daj znać już dziś w jakim silniku chciałbyś podnieść moc, na prawdę warto!

Zostaw komentarz