Skip to content Skip to footer

PowerChip Premium do KIA Hyundai 1.6 T-GDI 150 KM

Znakomita informacja dla wszystkich posiadaczy silnika 1.6 T-GDI 150 KM montowanych w modelach Kia i Hyundai – możemy zwiększyć moc waszego silnika i to bez ingerencji w gwarancję!

Dostępny jest już najnowszy model PowerBox’a od firmy V-tech, który umożliwia modyfikacje w wyżej wymienionym silniku. Urządzenie to zostało zaprojektowane i wykonane od podstaw w celu obsługi najnowszych jednostek silnikowych, pracujących na cyfrowych czujnikach. Dzięki temu klient otrzymuje produkt “uszyty” pod jego silnik i wykorzystujący potencjał uśpiony przez producenta.

W przypadku silników 1.6 T-GDI 150 KM przyrost mocy może sięgać nawet 50 KM! Jest to kolosalna różnica, która sprawia że jazda staje się przyjemna i komfortowa. Znacznej poprawia ulega elastyczność czy przyśpieszenie – poczuj się bezpieczniej na drodze!

Dzięki rozwiązaniu jakim jest Power Box Premium, czyli instalacji plug & play, nie musisz martwić się o gwarancję. Po prostu przed każdą wizytą w serwisie zdemontuj box’a (nie jest to trudne) i po kłopocie. Urządzenie po demontażu jest niewykrywalne i nikt nie jest w stanie udowodnić Tobie że coś takiego było w aucie.

Ile to kosztuje?

Koszt PowerChip Premium to 1600 zł. Urządzenie w wersji z aplikacją i komunikacją bezprzewodową to wydatek 2400 zł. Montaż wraz z pomiarami na hamowni podwoziowej to koszt 600 zł w przypadku PowerChip Premium.

Masz pytania, zastanawiasz się czy to rozwiązanie jest dla ciebie? Zapraszam do kontaktu już teraz – gwarantuje że nie będziesz żałował!