Skip to content Skip to footer

CHIP TUNING

od 1200 złSilnik Diesla

Cena zawiera pomiary na hamowni i całą niezbędną obsługę. Koszt modyfikacji uzależniony jest od rocznika, oraz pojemności silnika. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia kosztów chip tuningu Twojego silnika diesla.

skontaktuj sie

CHIP TUNING

od 1400 złSilnik benzynowy

Cena zawiera pomiary na hamowni i całą niezbędną obsługę. Koszt modyfikacji uzależniony jest od rocznika, oraz pojemności silnika. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia kosztów chip tuningu Twojego silnika.

skontaktuj sie

Opcje dodatkowe

od 500 złEGR/DPF/AdBlue/Speed Limit...

Usługa ta obejmuje dezaktywację wybranej funkcji w sterowniku silnika. Cena zależy od typu silnika, rocznika pojazdu oraz rodzaju wykonywanej usługi. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółowych, dokładnych kosztów.

skontaktuj sie

POWER BOX

od 1800 złSilnik diesla i benzynowe

W naszej ofercie znajdziesz różne konfiguracje urządzeń, 1, 2 lub 3 kanałowe, zarówno bez komunikacji, jak i z zaawansowaną komunikacją bezprzewodową poprzez systemy Android lub iOS. Prosimy o kontakt ze mną w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

skontaktuj się

HAMOWNIA

od 200 złPomiar FWD i RWD

W przypadku samochodów z napędem na jedną oś (FWD i RWD), wykonywane są 2 pomiary (jeden po drugim), a na koniec klient otrzymuje czytelny wydruk z pomiaru. UWAGA! Część najnowszych aut wymaga pomiaru w trybie 4x4 mimo napędu na jedną oś! Przed wizytą koniecznie się umów!

skontaktuj się

HAMOWNIA

od 250 złPomiar AWD

W przypadku samochodów z napędem na cztery koła (AWD), standardowo wykonywane są dokładnie 2 pomiary, jeden bezpośrednio po drugim, a na koniec każdy klient otrzymuje czytelny i szczegółowy wydruk z wynikami pomiaru. Przed wizytą proszę o kontakt w celu umówienia się!

skontaktuj się