Cennik

CHIP TUNING

Silnik Diesla

Cena zawiera pomiary na hamowni i całą niezbędną obsługę. Koszt modyfikacji uzależniony jest od rocznika, oraz pojemności silnika. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia kosztów chip tuningu Twojego silnika diesla.

od 1100 zł

CHIP TUNING

Silnik benzynowy

Cena zawiera pomiary na hamowni i całą niezbędną obsługę. Koszt modyfikacji uzależniony jest od rocznika, oraz pojemności silnika. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia kosztów chip tuningu Twojego silnika.

od 1200 zł

Opcje dodatkowe

EGR/DPF/AdBlue/Speed Limit...

Usługa polegająca na wyłączeniu danej funkcji w sterowniku silnika. Cena uzależniona jest od silnika, rocznika, usługi. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia dokłądnych kosztów.

od 500 zł

POWER BOX

Silnik diesla i benzynowe

W ofercie różne konfiguracje urządzeń, 1, 2 lub 3 kanałowe, bez komunikacji jak i z komunikacją bezprzewodową poprzez system Android lub iOS. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów

od 1600 zł

HAMOWNIA

Pomiar FWD i RWD

W przypadku samochodów z napędem na jedną oś (FWD i RWD), wykonywane są 2 pomiary (jeden po drugim), a na koniec klient otrzymuje czytelny wydruk z pomiaru. UWAGA! Część najnowszych aut wymaga pomiaru w trybie 4x4 mimo napędu na jedną oś! Przed wizytą koniecznie się umów!

od 200 zł

HAMOWNIA

Pomiar AWD

w przypadku samochodów z napędem na cztery koła (AWD), wykonywane są 2 pomiary (jeden po drugim), a na koniec klient otrzymuje czytelny wydruk z pomiaru. Przed wizytą koniecznie się umów!

od 250 zł

Umów się na wizytę

Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu!