Zacznijmy współprace juz dziś!

Zaloguj się i korzystaj z możliwości jakie daje portal plików

stchiptuning.com

Prosty szybki sposób abyś otrzymać wysokiej jakości plik tuningowy: Stage1, stage2, DPF, EGR, AdBlue, PopsBang i wiele więcej...

Pliki odczytane ze sterownika, potocznie zwane mapami, odpowiadają za pracę silnika. Dzięki ich modyfikacją możemy:

 • zwiększyć moc silnika
 • zmienić działanie filtra FAP/DPF
 • zmodyfikować działanie zaworu EGR
 • zdjąć lub założyć limiter prędkości
 • zmniejszyć moc silnika
 • zmodyfikować tablicę błędów
 • poprawić dawkę startową
 • i wiele więcej….
Laptop

Do kogo kieruję swoją ofertę współpracy?

Jeśli posiadasz warsztat samochodowy lub firmę związaną z motoryzacją, to ta oferta może być dla Ciebie. Dzisiejsza motoryzacja to już nie tylko zestaw kluczy, podnośnik i umiejętności manualne. Często napotyka się na problemy związane z oprogramowaniem. W takich sytuacjach standardowy warsztat rozkłada ręce!

Fala niepoprawnych modyfikacji uniemożliwia poprawne diagnozowanie usterek w samochodach. Coraz częściej trafiają się przypadki całkowicie wyciętych tablic DTC! W takiej sytuacji mechanik nie jest w stanie poprawnie zdiagnozować usterki, a tym samym naprawić jej.

Zajmujesz się już chip tuningiem? Posiadasz warsztat tuningowy? Mogę dostarczyć Ci profesjonalne pliki według potrzeb klienta. Rozszerz swoje horyzonty i ofertę!

Części

Zainteresowany?

Jeśli jesteś zainteresowany rozszerzeniem swojej działalności o modyfikację oprogramowania, z chęcią Ci w tym pomogę. Nie musisz się znać na elektronice, wystarczą podstawowy i umiejętności manualne. Jestem w stanie zaopatrzyć Cię w odpowiedni interfejs do programowania sterowników, konkretnie dobrany do Twoich potrzeb. Sam zdecydujesz czy chcesz pracować jedynie przez złącze OBD, czy interesuje cię też praca bezpośrednio ze sterownikiem. Po wstępnym szkoleniu bez problemu wykonasz odczyt i zapis oprogramowania.

Dlaczego współpraca ze Strefą Tuningu?

Moja firma istnieje od 2004 roku. Od samego początku zajmowałem się zagadnieniem chip tuningu. Latami zdobywałem doświadczenie i rozszerzałem swoją współpracę. Zmodyfikowałem setki samochodów. Dzięki współpracy z innymi tunerami zdobywam wciąż większą wiedzę i doświadczenie, którym chętnie się z Tobą podzielę. Przeprowadzam modyfikację w połączeniu z hamownią podwoziową, dzięki temu jestem pewien swych rozwiązań. To sprawia, że w początkowej fazie współpracy nie musisz posiadać hamowni.

Układ scalony

Co oferuję?

Dla każdego zainteresowanego współpracą ze mną, oferuję:

 • szkolenie z podstaw chip tuningu
 • dostarczenie odpowiedniego interfejsu do programowania
 • modyfikacja plików według potrzeb
 • wiedzę i doświadczenie zdobyte przez wieloletnią prace

Jak skorzystać?

Wszelkie szczegóły i informację udzielam poprzez osobisty kontakt. W tym celu napisz do mnie maila lub dzwoń. Ustalimy zakres współpracy i inne szczegóły.

Zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych.

stchiptuning.com

Mail: office@strefatuningu.pl

Kom. +48 667 997 461