Power Box

Powerbox #1

Jeżeli kupiłeś nowe auto i obawiasz się o gwarancję, to power box jest rozsądną alternatywą dla chiptuningu. W ofercie posiadam nowoczesne, cyfrowe moduly. Są to zewnętrzne urządzenia, przypinane do auta za pomocą fabrycznych wtyczek, banalne w montażu i demontażu. Działają podobnie jak chiptuning – jednak niczego nie modyfikujemy w aucie a box’a możesz łatwo sam wyjąć przed wizytą w serwisie.

Power box’y zostały tak opracowane, aby efekty ich działania były zbliżone do efektów chiptuningu. Modyfikacje takie niekiedy są jedynymi możliwymi – np. gdy komputer samochodu jest jednorazowym, niereprogramowalnym rozwiązaniem, lub gdy jeszcze nie posiadamy możliwości programowania sterownika.

Aktualnie w ofercie posiadam power box’y kilku producentów. Dzięki temu każdemu klientowi z osobna staram się dobrać najlepsze rozwiązanie jakie jest na rynku.

Posiadasz nowe auta na gwarancji i chciałbyś zyskać trochę mocy bez ingerencji w oprogramowanie? Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów.

Pamiętaj, power box jest rozwiązaniem do silników turbodoładowanych. Nie wpływa on na gwarancję czy fakt, że auto jest w leasingu (warunek konieczny – box’a wyjmujemy przed każdą wizytą w serwisie).

Powerbox #2

Pamiętaj, power box jest rozwiązaniem do silników turbodoładowanych. Nie wpływa on na gwarancję czy fakt, że auto jest w leasingu (warunek konieczny – box’a wyjmujemy przed każdą wizytą w serwisie).”