W dniach 21 – 22 stycznia 2021 roku hamownia będzie nieczynna, w tych dniach nie wykonam żadnych usług wymagających jej użycia.


Od 22 stycznia Strefa Tuningu wzbogaci się o hamulce elektrowirowe, tym samym pojawi się możliwość obciążenia aut podczas pomiaru, symulacji warunków drogowych, ustawienia cyklów jazdy czy ustawienia stałych obrotów. Da to kilka nowych możliwości przy pracy, przede wszystkim z najmocniejszymi autami.


Od 25 stycznia zaczyna obowiązywać najnowszy cennik usług związanych właśnie z pomiarami mocy na hamowni. Jest to podyktowane zarówno rozbudową hamowni, sytuacją na rynku jak i najnowszymi autami. Co się zmieni? Ceny pomiaru aut napędzanych na jedną oś zaczną się od 150 zł (w zależności czy pomiar będzie inercyjny czy obciążeniowy). Dodatkowo musze zaznaczyć, że część najnowszych aut z napędem na jedną oś należy mierzyć w trybie 4×4 (nie ma innej możliwości) – w tych przypadkach auto będzie traktowane jak z napędem 4×4. W przypadku samochodów z napędem na 4 koła, ceny pomiaru nadal zaczynają się od 200 zł (tu prawie bez zmian).


Chciałbym również przypomnieć, że w ofercie posiadam najnowsze cyfrowe Power Box’y firmy V-tech, dzięki którym zyskujemy konkretne przyrosty mocy i momentu w najnowszych silnikach bez zmartwienia o gwarancję – więcej informacji wkrótce lub zapraszam do kontaktu